Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile

Doğalgazlı bu Isıtıcılar açık veya kapalı alanlarda çözüm ortağınız

Müşterilerinize soğuk kış aylarında evlerindeki konforu sunun

Geniş alanları çok rahat ve ucuza ısıtan sistemler Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile ilçesinin tüm bölgesine hizmet vermekteyiz

Cafenize veya işletmenize en uygun ve yararlı cihazları sunabilmemiz için mühendislik hesaplamalarımızdan yararlanın fazla yakıt kabarmış faturalardan kaçının

Uygun fiyat değil En uygun fiyat doğru bir sistemin kurulmasını benimsemiş bir firmayız hesaplamalar gereğinden fazla veya eksik sistemler gelecekte çok kayıplar vermiş ve yenilenmiştir

Bu konuda Makine Mühendislerimizle tamamen sistematik çalışmaktayız Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile bölgesinde bir çok referansımızla müşterilerimize yardımcı olduk

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları üretim kurulum montajı doğalgaz tesisatı proje çizimi ve gaz açımına kadar tek bir yerden hizmet almanız sizin yararınıza olacaktır

Doğalgaz tesisatı farklı firma Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları farklı firmadan almanız mutlaka uyuşmazlıklar arkasından sorunları beraberinde getirecektir

Hiç bir sorun yaşamamanız için verdiğimiz hizmetlerde başından sonuna kadar büyük bir titizlikle takip sorunsuz sonuç odaklı işlere beraber imza atalım

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile

Açık alan ısıtma sistemlerinde en uygun çözüm olan radyant ısıtma geleneksel ısıtma sistemlerine göre çok önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Konvansiyonel sistemlerde ortamdaki hava ısıtılarak radyant ısıtma sistemlerinde hava yerine tıpkı güneşin ısıtmasında olduğu gibi cihazın gördüğü canlı ve cisimler ısındığı için özellikle kapalı olmayan mekanlarda bu tür ısıtıcıların seçilmesi gerekmektedir.

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile yüksek ölçüde kızılötesi ışınım ile ısıtma sağladığından bu özelliği sebebiyle gereksiz yere havayı ısıtmaz ve bu sayede boşa yakıt harcamaz .

Bununla beraber bir miktar ısı konvansiyonel olarak ortama geçtiğinden ve ışınım yoluyla da olsa cisimler ve canlılara geçtiği için kapalı ortamlarda da kullanılabilmektedir.

Cihazlar ayrı ayrı çalıştırılabildiği için bölgesel ısıtmada çok daha kullanışlı olabilmektedir.

Diğer seçeneklerde tüm kapasiteyi kullanmak gerektiğinden fazla yakıt harcamaktadır fakat doğalgazlı seramik radyant ısıtıcılar ayrı ayrı ve kademeli olarak çalışabildiğinden yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Küçük ve ergonomik yapıları sayesinde hem dekoratiftir hemde gereksiz yer kaplamamaktadır.

Aynı özellikler doğrultusunda hızlı ve kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile elektirikli ısıtıcılara göre yaklaşık 4 kat daha tasarrufludur.

Örnek bir hesaplama ile;

Elektirik KW birim fiyat =0,46 TL/Kwh

Doğalgaz KW birim fiyat =0,087 TL/Kwh

Buradan yola çıkarak 12 KW/h kapasiteli bir cihaz için maliyet karşılaştırması yaparsak,

12kw Elektirik bir cihaz saatte (0,46-0,087)* 12=4,47 TL fazla yakıyor demektir.

Ortalama günde 10 saat çalıştığını düşünürsek

44,7 TL/gün

1334 TL/ay

Olduğu görülür. Buna göre 12 kw bir Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile yaklaşık 2 ay gibi kısa sürede ilk yatırım maliyetini karşılamaktadır.

Görüleceği Üzere elektirikli cihazlar yerine doğalgazlı seramik radyant Isıtıcılar kullanmak size ve ekonominize iyi gelecektir.

DM olarak sektörde edinmiş olduğumuz 13 yıllık tecrübe doğrultusunda sektörde bulunan tüm Seramik Radyant Isıtıcıların eksik ve hatalı yönlerini öğrenmiş ve bu doğrultuda siz değerli tüketicilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek kalitede ve özellikte Doğalgazlı Seramik Radyant üretmekteyiz . Üretmekte olduğumuz Seramik Radyant Isıtıcıların başlıca özellikleri şu şekildedir.

Seramik Taş : Piyasada diğer taşlarla karşılaştırıldığında daha güçlü yanma ve yansıtma özelliğine sahip ithal taşlar kullanmaktayız.

Sac : Uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmayı sağlayan 1. sınıf saclar kullanmaktayız.

Elektronik Kart : Cihazın otomasyonunu sorunsuz şekilde çalıştıran CE sertifikalı elektronik kart kullanmaktayız.

Gaz Valfi : Japonyada imal edilen Siemens marka gaz valfleri ile sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sunmaktayız.

Flex : Yine CE sertifikalı flexlerimiz sayesinde kaçak riskini ortadan kaldırıp güvenli kullanım sunmaktayız.

Konsol : Ergonomik tasarımı sayesinde her yönde istenilen şekilde döndürülebilmesi sayesinde her türlü alanda kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Ölçüler : Hafif ve ergonomik ölçüleri sayesinde her yere rahatlıkla montaj edilebilir.

Tasarım : Şık tasarımı ve renk seçenekleriyle her türlü mimari ve uygulamaya tam uyumluluk sağlayabilmektedir.

Boya :  Cihazımız 1300 dereceye kadar dayanıklı fırın boya ile boyanmış olup kullanım esnasında herhangi bir deformasyon göstermez.

Verim : Doğalgazlı Seramik Radyant Isıtıcılarımız %98’e varan verimle çalışarak yüksek faturalarla karşılaşmanızı önler.

Kumanda : Cihazla birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda sayesinde cihazı rahatca ayarlayabilmektesiniz.

Manuel Konturol : Cihazın yan tarafında bulunan manuel konturol tuşu sayesinde uzaktan kumandaya erişemediğiniz durumlarda  da cihazı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Ekran : Ön panelde bulunan dijital ışıklı gösterge sayesinde cihazınızın hangi konumda çalıştığını görerek istediğiniz gibi rahatça ayarlayabilirsiniz.

Kapasite : DM markalı cihazları 6 ile 56 KW arasında kapasitelerde üretmekteyiz. Bu sayede geniş tercih aralığı sunmakta her türlü ihtiyacınıza en uygun çözümü bulmaktayız.

Kademe : Doğalgazlı Seramik Radyant Isıtıcılarımız 3 veya tercihinize göre 10 kademeye kadar ayarlanabilir olduğundan dış hava sıcaklığına bağlı olarak ayarlayabilmenizi ve bu sayede yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

Timer : Cihazın bir başka özelliği olan zamanlayıcı sayesinde 15 dakikadan 24 saate kadar ayar yapıp cihazın ne zaman kapanacağını programlayarak açık unutulması ihtimalini ortadan kaldırmış olacaksınız.

Sigorta : Cihazınızın elektrik bağlantıları sigortalı olup muhtemel elektrik değişimlerine karşı cihazınızı korumaktadır.

Garanti : Doğalgazlı seramik Radyant Isıtıcılarımız her türlü malzeme ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Servis : Türkiye genelinde yaygın servis ağı sayesinde hızlı ve kaliteli servis hizmeti alırsınız.

Yedek Parça : Ürettiğimiz her ürün için 10 yıl (Cihaz Ömrü) boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz parçaları depolarımızda bulundurarak bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız.

 

Daha saymadığımız bir çok avantajı DM markalı ürünleri kullanmaya başladığınızda fark edecek ve tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız.

 

Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları Şile

 • Doğalgazlı Cafe Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Restoran Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Atölye Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Fabrika Isıtıcıları
 • Doğalgazlı İbadethane Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Spor Salonu Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Ofis Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Kış Bahçesi Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Mağaza Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Depo Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Hangar Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Antrepo Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Kümes Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Sera Isıtıcıları
 • Doğalgazlı Çiflik Isıtıcıları

 

Gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilir ve dostlarınıza tafsiye edebilirsiniz.