Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları

Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları

Kapalı alan ısıtma sistemlerinde en uygun çözüm olan Adana Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları radyant ısıtma sistemlerine göre çok önemli ölçüde ilk yatırım maliyetiniz düşürür ve yakıt tasarrufu sağlar.

Aynı zamanda homojen bir ısı dağılımı sağlayarak konforlu ısınmanızı sağlar.

Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları konvansiyonel olarak havayı ısıtır ve kapalı alanlarda çok çabuk rejime ulaştıklarından konforlu ve ekonomik ısınma ihtiyacınızı karşılar

Cihazlar ayrı ayrı çalıştırılabildiği için bölgesel ısıtmada çok daha kullanışlı olabilmektedir.

Diğer seçeneklerde tüm kapasiteyi kullanmak gerektiğinden fazla yakıt harcamaktadır fakat Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları ayrı ayrı ve kademeli olarak çalışabildiğinden yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Küçük ve ergonomik yapıları sayesinde hem dekoratiftir hem de gereksiz yer kaplamamaktadır.

Aynı özellikler doğrultusunda hızlı ve kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları elektrikli ısıtıcılara göre yaklaşık 4 kat daha tasarrufludur.

Örnek bir hesaplama ile ;

Elektrik KW birim fiyatı = 0,46 TL/Kwh

Doğalgaz KW birim fiyatı =0,087 TL/Kwh

Buradan yola çıkarak 25 KW/h kapasiteli bir cihaz için maliyet karşılaştırması yaparsak,

12kw Elektrikli bir cihaz saatte (0,46-0,087) * 25 = 9,32 TL/h fazla yakıyor demektir.

Ortalama günde 10 saat çalıştığını düşünürsek,

 

93,25 TL/gün

2797 TL/ay

Olduğu görülür. Buna göre 25 kw bir Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede ilk yatırım maliyetini karşılamaktadır. Görüleceği üzere elektrikli cihazlar yerine doğalgazlı sıcak hava üreteçleri kullanmak size ve ekonominize iyi gelecektir.

 

DM olarak sektörde edinmiş olduğumuz 13 yıllık tecrübe  doğrultusunda sektörde bulunan tüm Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları‘nin eksik ve hatalı yönlerini öğrenmiş ve bu doğrultuda siz değerli tüketicilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek kalitede ve özellikte Doğalgazlı sıcak hava üreteçleri  üretmekteyiz. Üretmekte olduğumuz Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları‘nin başlıca özellikleri şu şekildedir.

 

Yanma Boruları : Piyasadaki diğer borularla karşılaştırıldığında daha güçlü yanma ve yansıtma özelliğine sahip ithal alüminize borular kullanmaktayız.

Sac : Uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmayı sağlayan 1. Sınıf saclar kullanmaktayız.

Elektronik Kart : Cihazın otomasyonunu sorunsuz şekilde çalıştıran CE sertifikalı elektronik kart kullanmaktayız.

Gaz Valfi : Japonyada imal edilen Siemens marka gaz valfleri ile sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sunmaktayız.

Flex : Yine CE sertifikalı flexlerimiz sayesinde kaçak riskini ortadan kaldırıp güvenli kullanım sunmaktayız.

Konsol : Ergonomik tasarımı sayesinde her yönde istenilen şekilde döndürülebilmesi sayesinde her türlü alanda kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Ölçüler : Hafif ve Ergonomik ölçüleri sayesinde her yere rahatlıkla montaj edilebilir.

Tasarım : Şık tasarımı ve renk seçenekleriyle her türlü mimari ve uygulamaya tam uyumluluk sağlayabilmektedir.

Boya : Cihazımız 1300 dereceye kadar dayanıklı fırın boya ile boyanmış olup kullanım esnasında herhangi bir deformasyon göstermez

Verim : Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları %98 ‘e varan verimle çalışarak yüksek faturalarla karşılaşmanızı önler.

Kumanda : Cihazla birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda sayesinde cihazı rahatça ayarlayabilmektesiniz.

Manuel Kontrol : Cihazın ön tarafında bulunan manuel kontrol tuşları sayesinde uzaktan kumandaya erişemediğiniz durumlarda da cihazı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Ekran : Ön panelde bulunan dijital ışıklı gösterge sayesinde cihazınızın hangi konumda çalıştığını görerek istediğiniz gibi rahatça ayarlayabilirsiniz.

Kapasite : DM markalı cihazları 15 ile 120 KW arasında kapasitelerde üretmekteyiz. Bu sayede geniş tercih aralığı sunmakta her türlü ihtiyacınıza en uygun çözümü bulmaktayız.

Kademe : Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları 3 veya tercihinize göre 10 kademeye kadar ayarlanabilir olduğundan dış hava sıcaklığına bağlı olarak ayarlayabilmenizi ve bu sayede yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

 

 

Timer : Cihazın bir başka önemli özelliği olan zamanlayıcı sayesinde 15 dakikadan 24 saate kadar ayar yapıp cihazın ne zaman kapanacağını programlayarak açık unutulması ihtimalini ortadan kaldırmış olacaksınız

Sigorta : Cihazlarımızın elektrik bağlantıları sigortalı olup muhtemel  elektrik değişimlerine karşı cihazınızı korumaktadır.

Garanti : Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları  her türlü malzeme ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Servis : Türkiye genelinde yaygın servis ağı sayesinde hızlı ve kaliteli servis hizmeti alırsınız.

Yedek Parça : Ürettiğimiz her ürün için 10 yıl (Cihaz Ömrü) boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz parçaları depolarımızda bulundurarak bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamanızı sağlamaktayız.

Egsoz Fanı : Kademeli olarak elektronik kart tarafından kontrol edilen CE belgeli kaliteli egsoz fanı sorunsuz yanma ve kademe sayesinde ekonomik yanma sağlamaktadır.

Soğutma Fanı: Yine CE belgeli ve sorunsuz ve çok sessiz çalışan soğutma fanı sayesinde çalışan ve müşterileriniz rahatsız sesten rahatsız olmaz. Ayrıca cihaz ısıtma konumunda olmasa bile kumandadan ayarlayabildiğiniz hız ayarı sayesinde yaz aylarında serinletme için de kullanabilirsiniz.

Aydınlatmalı Ekran : Bu ekran sayesinde cihazın tüm konumlarını görebilir ve cihaz ayarlarını ışıklı gösterge paneli sayesinde yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Daha saymadığımız birçok avantajı DM markalı ürünleri kullanmaya başladığınızda fark edecek ve tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız.

 

Kayseri Doğalgazlı Üflemeli Isıtıcı Fiyatları‘miz ;

Gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilir ve dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz.